Šumavské okruhy - běžecké (trail) Šumavské okruhy - silniční kolo Šumavské okruhy - běžky
Open
X

Kontakt.

Budeme rádi, pokud nám napíšete své náměty, otázky, stížnosti, chyby v trasách, apod.

E-mail: sumavskeokruhy@centrum.cz

Rovněž budeme rádi, pokud si nás dáte do kontaktů na Facebooku a Twitteru, kde Vás budeme informovat o nových trasách a dalším aktuálním dění na našem webu. Chystáme toho ještě hodně, vlastní značení okruhů, perfektní „nezničitelné“ hardcopy mapy s našimi okruhy, měření časů sportovních a jiných celebrit na našich závodních okruzích, hlasování o nejoblíbenějších okruzích, soutěže o ceny, apod. Takže neváhejte a STAY TUNED!!!

Facebook: https://www.facebook.com/sumavskeokruhy
Twitter: @Sumavske_Okruhy

Pro informaci všech uživatelů tímto sdělujeme, že jsme hrdi na to, že naši stránku nám nikdo nesponzoroval, nejsme nikým placeni, sponzorováni ani jinak podporováni (jen svými rodinami a kamarády). Na našich stránkách nejsou umístěny žádné informační a reklamní bannery, nechceme je a doufáme, že to tak zůstane. Zkrátka jsme tady jen pro vás.

Pokud v textu a popisu jednotlivých tras doporučujeme nějakou restauraci k občerstvení, děláme to pouze z důvodu, že toto místo známe, vždy se tam o nás skvěle postarali a není důvod jejich služby nedoporučit i Vám. My naopak budeme rádi, pokud tyto podniky následně umístí třeba na svých dveřích naše logo a odkaz na naše stránky a budou tak šířit slávu těchto stránek do světa všech cyklistů, běžců, běžkařů a ostatních sportovců a milovníků Šumavy.

Bez ohledu na shora uvedené bychom za pomoc při vytváření tohoto webu rádi poděkovali:

  • Panu Vladislavu Hoškovi za poskytnutí licence k úžasným fotkám Šumavy, které vidíte na našem webu. Pan Hošek je pro nás bez jakýchkoliv pochybností jednoznačně nejlepší fotograf Šumavy! Pokud se chcete seznámit s jeho tvorbou blíže, doporučujeme shlédnout jeho stránky: www.fotohosek.cz
  • Martinu Hulejovi (ActionBrothers.cz) za pomoc při vytváření těchto stránek. Měl s námi velké trápení, jsme nároční klienti!
  • Našim rodinám a přátelům za jejich podporu a pomoc při vytváření těchto stránek.
  • Všem obdobným stránkám zaměřeným na regionální poznávání cyklistiky formou okruhů, byli jste naší velkou inspirací a vysoko nasazenou laťkou!!! Největší díky tedy stránkám Křivoklátské okruhy (www.krivoklatskeokruhy.cz) a Javornické okruhy (www.javornickeokruhy.cz).