Šumavské okruhy - běžecké (trail) Šumavské okruhy - silniční kolo Šumavské okruhy - běžky
Open
X

Změřte své síly.

V této sekci jsme pro vás připravili dvě trasy (jeden pro silniční kolo a jeden běžecký okruh), na kterých si můžete změřit své síly se všemi ostatními a zaznamenat váš výkon na našem webu.

A. KRÁL SVOJŠÍ (silniční kolo)
Pokud jste zavítali na tento odkaz, určitě nepatříte mezi žádné bábovky a fifleny a samozřejmě jste tu správně! Rádi bychom Vám umožnili změřit si síly na kopci Svojše s Romanem Kreuzigerem, Romanem Kreuzigerem starším, tvůrci těchto stránek a ostatními a to na opravdu frajerském kopci, kterým je samozřejmě kopec SVOJŠE. Jeho parametry jsou následující:

Start: odbočka z okruhu č. 1, směr Horská Kvilda. Počátek stoupání je na silnici označen tlustou bílou čarou.
Cíl: Zhůří, konec stoupání je na silnici označen tlustou bílou čarou
Délka stoupání: 8 km
Převýšení: 560 m

Po zdolání kopce Svojše prosím nezapomeňte zastavit své stopky a vámi dosažený čas zaznamenat vyplněním tohoto formuláře.

Váš čas bude následně vyhodnocen a uveden na tabuli slávy tohoto kopce. A vězte, že budete opravdu ve vybrané společnosti! První místo na seznamu samozřejmě nepatří nikomu jinému než Romanu Kreuzigerovi (pokud jej samozřejmě neporazíte).

B. KRÁL KVILDSKÉHO OKRUHU (BĚŽECKÝ OKRUH)
Okruh kolem Orla (v našem seznamu se jedná o okruh č. 8) máme velmi rádi, je velmi příjemný a současně přiměřeně dlouhý a členitý, což nám dává možnost jej uvést v pomyslnou síň slávy a nechat vás na tomto okruhu změřit své síly s ostatními. Zkuste to, nebudete litovat, okruh si zcela jistě oblíbíte! Jeho parametry jsou následující:

Start: turistický rozcestník u kostela na Kvildě
Cíl: turistický rozcestník u kostela na Kvildě
Směr okruhu: Kvilda – Rozcestí U Starých Hutí – Rozcestí Pod Přílbou – Rozcestí U Tremlů – Kvilda
Délka okruhu: 10,5 km
Převýšení: 250 m
Mapa: běžecký okruh č. 8

Po zdolání tohoto okruhu prosím nezapomeňte zastavit své stopky a vámi dosažený čas zaznamenat na této stránce vyplněním tohoto formuláře.

Váš čas bude následně vyhodnocen a uveden na tabuli slávy. Rádi bychom v blízké budoucnosti tento okruh představili významným osobnostem našeho sportu a milovníkům Šumavy a požádali je o změření jejich výkonu, ať se máte s kým poměřovat! O těchto „šumavských celebritách“ vás budeme průběžně informovat, proto za tímto účelem nezapomeňte si nás dát do svých kontaktů na sociálních sítích Twitter a Facebook.